masada
09 آذر 1401 - 15:37

صدور هشدار زرد مدیریت بحران برای کاهش دما در استان تهران

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران از صدور هشدار زرد کاهش دما در مناطق مختلف استان خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسینم، حامد یزدی‌مهر، بعد از ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران از صدور هشدار زرد کاهش دما در استان تهران خبر داد.

یزدی‌مهر افزود: طبق گزارش سازمان هواشناسی استان تهران برای فردا پنجشنبه دهم آذر ارتفاعات و مناطق شمال غرب استان بارش باران پیش بینی شده است.

وی افزود: طبق اعلام هواشنایی برای روز جمعه 11 آذر ماه در ارتفاعات، شنبه12 آذر در نیمه شمالی، یکشنبه13 آذر در سطح استان تهران بارش باران، رخداد پدیده مه‌گاهی رعدوبرق، وزش باد شدید موقتی، در ارتفاعات بارش برف و روند کاهش دما به‌ویژه در مناطق شمالی استان را خواهیم داشت.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران خطاب به مسئولان و بهره‌برداران بخش کشاورزی و مردم افزود: ضمن اطلاع‌رسانی گسترده به مسافران، کشاورزان، دامداران، عشایر، گلخانه‌داران، مرغداران و سایر بهره‌برداران و آماده‌باش کامل نیروهای امدادی و عملیاتی استان ضروری است که تدابیر لازم در سطح مناطق تحت تاثیر اندیشیده شود.

یزدی‌مهر گفت: به همه مردم که قصد سفر و تردد در مسیرها و محورهای کوهستانی را دارند توصیه می‌شود حتما تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند تا در صورت بروز حادثه مجهز باشند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 890351